Programul seriei I!

Etapa I
Concordia Chiajna    –    Sportul Studenţesc
Victoria Brăneşti    –    FC Snagov
Petrolul Ploieşti    –    Săgeata Stejaru
Delta Tulcea –    Dunărea Galaţi
Tricolorul Breaza    –    Dinamo II Bucureşti
CSM Rm. Sărat    –    FCM Bacău
Steaua II Bucureşti    –    Cetatea Suceava
Gloria Buzău    –    FC Botoşani
Dunărea Giurgiu    –    Farul Constanţa

Etapa a II-a
Sportul Studenţesc    –    Victoria Brăneşti
FC Snagov    –    Petrolul Ploieşti
Săgeata Stejaru    –    Delta Tulcea
Dunărea Galaţi    –    CSM Rm. Sărat
Dinamo II Bucureşti    –    Steaua II Bucureşti
FCM Bacău    –    Tricolorul Breaza
Cetatea Suceava    –    Gloria Buzău
FC Botoşani    –    Dunărea Giurgiu
Farul Constanţa    –    Concordia Chiajna

Etapa a III-a
Concordia Chiajna    –    FC Botoşani
Victoria Brăneşti    –    Farul Constanţa
Petrolul Ploieşti    –    Sportul Studenţesc
Tricolorul Breaza    –    Dunărea Galaţi
CSM Rm. Sărat    –    Delta Tulcea
Steaua II Bucureşti    –    FCM Bacău
Gloria Buzău    –    Dinamo II Bucureşti
Dunărea Giurgiu    –    Cetatea Suceava
FC Snagov    –    Săgeata Stejaru

Etapa a IV-a
Delta Tulcea –    Tricolorul Breaza
Sportul Studenţesc    –    FC Snagov
Săgeata Stejaru    –    CSM Rm. Sărat
Dunărea Galaţi    –    Steaua II Bucureşti
Dinamo II Bucureşti    –    Dunărea Giurgiu
FCM Bacău    –    Gloria Buzău
Cetatea Suceava    –    Concordia Chiajna
FC Botoşani    –    Victoria Brăneşti
Farul Constanţa    –    Petrolul Ploieşti

Etapa a V-a
Concordia Chiajna    –    Dinamo II Bucureşti
Victoria Brăneşti    –    Cetatea Suceava
Petrolul Ploieşti    –    FC Botoşani
Tricolorul Breaza    –    CSM Rm. Sărat
Steaua II Bucureşti    –    Delta Tulcea
Gloria Buzău    –    Dunărea Galaţi
Dunărea Giurgiu    –    FCM Bacău
Sportul Studenţesc    –    Săgeata Stejaru
FC Snagov    –    Farul Constanţa

Etapa a VI-a
Delta Tulcea –    Gloria Buzău
CSM Rm. Sărat    –    Steaua II Bucureşti
Săgeata Stejaru    –    Tricolorul Breaza
Dunărea Galaţi    –    Dunărea Giurgiu
Dinamo II Bucureşti    –    Victoria Brăneşti
FCM Bacău    –    Concordia Chiajna
Cetatea Suceava    –    Petrolul Ploieşti
FC Botoşani    –    FC Snagov
Farul Constanţa    –    Sportul Studenţesc


Etapa a VII-a
Concordia Chiajna    –    Dunărea Galaţi
Victoria Brăneşti    –    FCM Bacău
Petrolul Ploieşti    –    Dinamo II Bucureşti
Steaua II Bucureşti    –    Tricolorul Breaza
Gloria Buzău    –    CSM Rm. Sărat
Dunărea Giurgiu    –    Delta Tulcea
Sportul Studenţesc    –    FC Botoşani
FC Snagov    –    Cetatea Suceava
Farul Constanţa    –    Săgeata Stejaru

Etapa a VIII-a
Delta Tulcea –    Concordia Chiajna
Tricolorul Breaza    –    Gloria Buzău
CSM Rm. Sărat    –    Dunărea Giurgiu
Săgeata Stejaru    –    Steaua II Bucureşti
Dunărea Galaţi    –    Victoria Brăneşti
Dinamo II Bucureşti    –    FC Snagov
FCM Bacău    –    Petrolul Ploieşti
Cetatea Suceava    –    Sportul Studenţesc
FC Botoşani    –    Farul Constanţa

Etapa a IX-a
Concordia Chiajna    –    CSM Rm. Sărat
Victoria Brăneşti    –    Delta Tulcea
Petrolul Ploieşti    –    Dunărea Galaţi
Gloria Buzău    –    Steaua II Bucureşti
Dunărea Giurgiu    –    Tricolorul Breaza
Sportul Studenţesc    –    Dinamo II Bucureşti
FC Snagov    –    FCM Bacău
FC Botoşani    –    Săgeata Stejaru
Farul Constanţa    –    Cetatea Suceava

Etapa a X-a
Delta Tulcea –    Petrolul Ploieşti
Tricolorul Breaza    –    Concordia Chiajna
CSM Rm. Sărat    –    Victoria Brăneşti
Steaua II Bucureşti    –    Dunărea Giurgiu
Săgeata Stejaru    –    Gloria Buzău
Dunărea Galaţi    –    FC Snagov
Dinamo II Bucureşti    –    Farul Constanţa
FCM Bacău    –    Sportul Studenţesc
Cetatea Suceava    –    FC Botoşani

Etapa a XI-a
Concordia Chiajna    –    Steaua II Bucureşti
Victoria Brăneşti    –    Tricolorul Breaza
Petrolul Ploieşti    –    CSM Rm. Sărat
Dunărea Giurgiu    –    Gloria Buzău
Sportul Studenţesc    –    Dunărea Galaţi
FC Snagov    –    Delta Tulcea
Cetatea Suceava    –    Săgeata Stejaru
FC Botoşani    –    Dinamo II Bucureşti
Farul Constanţa    –    FCM Bacău
Etapa a XII-a
Delta Tulcea –    Sportul Studenţesc
Tricolorul Breaza    –    Petrolul Ploieşti
CSM Rm. Sărat    –    FC Snagov
Steaua II Bucureşti    –    Victoria Brăneşti
Gloria Buzău    –    Concordia Chiajna
Săgeata Stejaru    –    Dunărea Giurgiu
Dunărea Galaţi    –    Farul Constanţa
Dinamo II Bucureşti    –    Cetatea Suceava
FCM Bacău    –    FC Botoşani
Etapa a XIII-a
Concordia Chiajna    –    Dunărea Giurgiu
Victoria Brăneşti    –    Gloria Buzău
Petrolul Ploieşti    –    Steaua II Bucureşti
Sportul Studenţesc    –    CSM Rm. Sărat
FC Snagov    –    Tricolorul Breaza
Dinamo II Bucureşti    –    Săgeata Stejaru
Cetatea Suceava    –    FCM Bacău
FC Botoşani    –    Dunărea Galaţi
Farul Constanţa    –    Delta Tulcea

Etapa a XIV-a
Concordia Chiajna    –    Săgeata Stejaru
Delta Tulcea –    FC Botoşani
Tricolorul Breaza    –    Sportul Studenţesc

CSM Rm. Sărat    –    Farul Constanţa
Steaua II Bucureşti    –    FC Snagov
Gloria Buzău    –    Petrolul Ploieşti
Dunărea Giurgiu    –    Victoria Brăneşti
Dunărea Galaţi    –    Cetatea Suceava
FCM Bacău    –    Dinamo II Bucureşti

Etapa a XV-a
Victoria Brăneşti    –    Concordia Chiajna
Petrolul Ploieşti    –    Dunărea Giurgiu
Sportul Studenţesc    –    Steaua II Bucureşti
FC Snagov    –    Gloria Buzău
Săgeata Stejaru    –    FCM Bacău
Dinamo II Bucureşti    –    Dunărea Galaţi
Cetatea Suceava    –    Delta Tulcea
FC Botoşani    –    CSM Rm. Sărat
Farul Constanţa    –    Tricolorul Breaza

Etapa a XVI-a
Concordia Chiajna    –    Petrolul Ploieşti
Victoria Brăneşti    –    Săgeata Stejaru
Delta Tulcea –    Dinamo II Bucureşti
Tricolorul Breaza    –    FC Botoşani
CSM Rm. Sărat    –    Cetatea Suceava
Steaua II Bucureşti    –    Farul Constanţa
Gloria Buzău    –    Sportul Studenţesc
Dunărea Giurgiu    –    FC Snagov
Dunărea Galaţi    –    FCM Bacău

Etapa a XVII-a
Petrolul Ploieşti    –    Victoria Brăneşti
Sportul Studenţesc    –    Dunărea Giurgiu
FC Snagov    –    Concordia Chiajna
Săgeata Stejaru    –    Dunărea Galaţi
Dinamo II Bucureşti    –    CSM Rm. Sărat
FCM Bacău    –    Delta Tulcea
Cetatea Suceava    –    Tricolorul Breaza
FC Botoşani    –    Steaua II Bucureşti
Farul Constanţa    –    Gloria Buzău

2 Responses

  1. Foarte bun programul🙂 bine ca am scapat de otopeni.

  2. in jud ilfov cele mai multe deplasari😦

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: